Cam Bölme Duvar


İnce zarif alüminyum profillerle camın birleşmesiyle mekân dekorasyonlarında kullanılan cam bölme duvar, göz alıcı görünümünün yanı sıra iç mekânlarda ferahlık katar. Bizler cam bölme duvar işlerinizde en kaliteli ürünleri sizlere sunmaktayız. Son teknoloji cam bölme duvar ile ürünleriyle müşteri memnuniyetini odaklı çözümler yaratıyoruz. Firmamız İsteğinize Ve Seçtiğiniz Renk ve modele göre Isı yalıtımı sağlayan Cam Bölme Duvar üniteleri üretmektedir. Cam bölme duvar ürünlerimizin üretiminde hiç bir kimyasal madde kullanılmadığını gösteren tescil sertifikası mevcuttur. Çağrı inşat topluluğu olarak, Müşteri Memnuniyetini İlk prensibi olduğunu kabul ederekISO 9001:2000 Kalite Yönetim belgemizi aldık.

Taşınabilir özelliğiyle sayesinde Cam Bölme duvar üniteleri Ofis Ortamlarında Fonksiyon değişikliklerine imkân sağlar. Kalite ve estetik öncelikleriyle Mimari Projelere katkıda bulunan son teknoloji cam bölme duvar ürünlerini üretirken müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Ses Kirliliğine Karşı İzolasyon Sağlayan cam bölme duvar Cam Bölme Duvar Sistemleri, ofis tesisatlara geçiş olanağı, hızlı montaj ve demontaj, özellikleri ile ferah alanları sağlıyor.
Demontable Özelliği sayesinde başka boyut ve şekillerde kullanılmasında Kolaylık Sağlar. Firmamız Son teknoloji jaluzilili, panelli, kaplamalı cam bölme duvar, ürünleri ile müşterilerimize özel tasarımlar sunuyoruz.

Cam Bölme Duvar Çeşitleri
Cam bölme duvar çeşitleri kendi aralarında çift cam arası jaluzili bölme duvar, yarı camlı bölme duvar, tam camlı bölme duvar, yatay camlı bölme duvar, ara camlı bölme duvar olarak sıralanabilinir.

Çift cam arası jaluzili ofis bölme duvar: Ofislerin tezyinî açısından oldukça estetik bir görünüm sağlayan Çift cam arası jaluzili bölme duvar ünitelerinde isteğe göre göre jaluzi perdeyi açıp

koupit-pilulky.com

, kapatılarak ofisin dış bölge ile ilişkisi kontrol edilebilir.Yine Çift cam arası jaluzide perdenin sadece bantları açılmak suretiyle kapatılabilir.

Yarı camlı bölme: Hol ya da bir diğer adıyla koridor olarak bilinen mekanlarda daha çok açık alanlara bakan cephelerinde kullanılan Yarı camlı bölme ve masa, koltuk gibi ofis mobilyaların hizasında bakışık bir görüntü sağlar. Genelde alt safihası yani alt kısmı dolu, üst kısımları ise isteğe göre farklı cam alternatifleri ile çift cam arası jaluzili olarak üretilir.

Cam bölme duvar Çalışma ortamlarına şık ve güzel görünüm sağlar. Daha fazla kullanım alanını kazandırarak ofis ve işyerleri gibi alanları birimlere ayrılmasına olarak sağlar.

Yatay Camlı Bölme Duvar, Mekana tamamen saydamlık sağlayan yatay camlı bölme ünitelerinde isteğe mat cam kullanabilir. Işık geçirgenliği ve görüş özelliği konforlu ve şık çalışma ortamı sağlar. Farklı camlı duvar modelleri seçebileceğiniz gibi kumlama metodu i ile desen ve çizgiler yapılarak ayrı bir dizayn edilebilinir.
.Ara camlı bölme duvar. Ara cam bölme duvar. Tamamen saydamlık sağladığı mat cama oranla çok daha şık çalışma ortamı sağlamaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir