ÇAĞRI İNŞAAT MİMARLIK OLARAK

Çağrı İnşaat Mimarlık firması olarak birçok farklı alanda tadilat ve dekorasyon alanında hizmet vermekteyiz. Öznelliğin sizler için öneminin sonuna kadar farkındayız.  Sektörde 25 seneyi aşkın deneyimimiz ve işinde uzman ekibimiz sayesinde yaptığımız ve tasarladığımız her projeyi birbirinden bağımsız ve tamamen özel tasarımlar olarak sizlere sunuyoruz. Dekorasyon ve tadilatlarda kullandığımı tüm malzemeler yıllardır sizlerin düşüncelerini göz önünde tutup çalışan markamızın güvencesi altındadır.  İstekleriniz bizim için her şeyden önemlidir. Biz projelerimizi sizlerle birlikte yaratıyoruz. İstediğiniz her şeyi en ince ayrıntısına kadar dinleyip sonrasını yetenekli mimarlarımızın çizimlerine bırakıyoruz. Yenilikçi ve yetenekli mimarlarımız en zor isteklerinizi bile oldurmak konusunda oldukça başarılı ve deneyim sahibidir. Siz sadece ne istediğinizi söyleyin bizde size istediğiniz öznel tasarımla mümkün olan en kısa zamanda buluşturalım. Ofis tasarımlarınızı en kaliteli malzemelerle mümkün olan en uygun fiyatta yapmak için elimizden geleni yapıyoruz.  Gerektiğinde çalışma ile iligili mimarlarımıza tavsiye de bulunabilir ya da öneri alabilirsiniz. Mimarlarımızın hepsi ofis mimarisi alanında en az 5 sene deneyimlidir. Tasarladığımız her şeyi en güvenilir ve uzun ömürlü olmasını sağlamak adına  son teknoloji olanaklarda üretmekteyiz. Projenin her adımında sizi bilgilendirir ,teknik çizim ve şartname hazırlayıp özel bir döküman olarak size sunarız. Projeleri en iyi temelde geliştirmek için ihtiyacımız olan tek şey sizin güveniniz.

HİZMETLERİMİZ

Çağrı inşaat mimarlık cam bölme sistemleri ve ofis bölme sistemleri alanında uzman ve profosyonel bir takım çalışması sistemine sahiptir. Üretimden montaj aşamasına kadar tüm sizi bilgilendirerek tüm bu aşamaların içinde olmanızı sağlarız.  Ekibimiz alanın en iyilerindendir bizim için zorluk kavramı yoktur. Çalışma koşulu ya da istediğiniz ne kadar zor olursa olsun bizden en iyi sonuçları almanız markamızın güvencesi altındadır. En küçük ofis bölmelerinden en büyük plaza ofis katlarına kadar hiçbir müşteriyi birbirinden ayırmadan aynı özveride özgün bir şekilde çalışırız. Tüm ürünlerimiz ISO 14001 ve ISO 9001 kalite belgesine sahiptir.

  • Ofisler için bölme sistemleri
  • Tam camlı ve yarım camlı sistemler
  • Skyfold
  • Demontable
  • Modüller ahşap ve cam ofis bölme sistemleri
  • Tek camlı, cam cama bölme duvar sistemleri
  • Motorlu jaluzi sistemleri
  • Akıllı cam sistemleri

SATIŞ SONRASI

Montajı yapılan sistemlerde daha sonrasında değişiklik ya da düzeltme yapmak isterseniz uzman ekibimiz tarafından sizin için yeni bir düzenleme planını en kısa zaman içinde oluşturulur. Ürün sizin için yetersiz geldi ya da deforme olduysa bu konuda da sizin için elimizden geleni yaparak sorununuzu çözüyoruz. Cam bölmeleriniz güneş için yetersiz korumaya sahipse çift cam olarak güçlendiriyoruz ya da yeni ofisinizi yerleştirirken deforme olan cam bölmelerini veya ofis bölmelerini uzman montaj ekibimizin yardımıyla kolayca geride bırakabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda şirketinizde büyüme kararı alır ve ofis bölmelerini sıklaştırmak isterseniz yine yanınızdayız. Firmamızın uzman ekipleri sizi ziyaret ederek nasıl bir alan yaratmak istediğiniz hakkında sizin düşüncelerinizi ve alanın verimliliğini baz alarak en kısa zaman içinde yeni bir plan hazırladıktan sonra beğeninize sunuyoruz. Taşınmak isterseniz ofis bölmelerini yeni adresinize güvenle taşıyıp yerleştiriyoruz. Ürettiğimiz bölme duvarların demonte sisteme sahip olduklarından rahatça sökülüp takılabilirler.