Ara bölmeler odaları birbirinden ayırarak bir alan içerisinde daha fazla bölme yaratmak için kullanılan bir sistemdir. alanın boyutuna göre tek bir odada bile üç farklı alan yaratılabilmektedir. Ara bölmeler hem konutlara hem de ofislere rahatlıkla yaptırılabilir. Konut içerisinde kullanılacaksa plastik sistemler son derece uygun olacaktır. Ancak ofis içerisine alüminyum bölmeler yapılması daha uygundur. Alüminyum plastik yapıya göre daha dayanıklı olduğundan ofisinizde yıllarca hiçbir sorun olmadan kullanabilmenizi sağlamaktadır.

Alüminyum Ara Bölme Nedir

Bu sistemler estetik alüminyum profillerden özel olarak oluşturulur ve montajı kolaydır. Ofis içerisinde daha estetik bir görünüm sunmasının yanı sıra çalışanlarınızın da daha aydınlık bir ortamda çalışmasını sağlamaktadır. Alüminyum ara bölmeler ısı yalıtımına sahip bölmeler olduğundan yaz aylarında da kış aylarında da rahatlıkla kullanılabilirler ve rutubete neden olmazlar. Geçtiğimiz yıllarda yapılan araştırmalara göre aydınlık ortamda yapılan ofis içi çalışmalarda %25 daha fazla verim alındığı saptanmıştır. Ofisinizde bir alanı içerisinde birçok farklı bölüm yaratmak için alüminyum sistemlerden yararlanmanız hem çalışanlarınızı pozitif yönde etkileyecek hem de daha dayanıklı olmasıyla daha hesaplı bir seçim olacaktır. Alüminyum ara bölmelerin üretim ve montaj aşaması da oldukça hızlı ve kolaydır. 4 mm camla çift tarafına montaj yapılır ve teslim edilir. Hafif bir malzeme olduğu için binaya hiçbir yük bindirmez bu nedenle küçük ofislere için de büyük ofisler içinde son derece uygundur.

Ara Bölme Fiyatları

Alüminyum ara bölmeler diğer ara bölme sistemlerine göre maliyet olarak çok daha hesaplı olan bir sistemdir. Verimli kullanımı ve hoş tasarımı da göz önünde bulundurulduğunda verilen parayı sonuna kadar hakkeden bir sitemdir. Alüminyum ara bölme fiyatları, monte edilecek yere göre, kaç bölme ve kaç metre üretileceğine göre kendi içinde değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için danışmanlarımızı arayıp destek isteyebilirsiniz.