Üretmiş olduğumuz cam bölme sistemleri özel olarak üretilmiş, ısı ve ses yalıtımına sahiptir. Cam bölmeler Ofisleri modern ve ferah bir görünüm kazandırmak için deklarasyonda en çok kullanılan sistemlerdir. Cam bölme sistemlerimiz çift cam arası ya da tek camlı şeffaf bölme duvar sistemleri ile üretilir.

Çağrı İnşaat Cam Bölme

Cam bölme sistemlerimiz gün ışığının huzurlu atmosferinden yararlanmak için özel olarak tasarlanmıştır. Düz cam ve renkli cam modeli olarak iki farklı seçeneği bulunmaktadır. Düz cam bölmelerde tek cam kullanılır ve şeffaf bir görüntüye sahiptir. Renkli cam bölme sistemleri ise mavi ya da yeşil cam seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Renkli cam sistemlerine dilerseniz film uygulama da yaptırabilirsiniz. Cam bölme sistemlerimizde plastik ya da kimyasal madde bulunmaz. Klasik tek tip ofis bölme sistemleri gibi değil son derece modern bir görünüme sahip olan mimari bir sistemdir. ısı yalıtımı sayesinde soğuk ya da sıcaktan etkilenmezsiniz. Hızlı montaj hizmetimiz sayesinde seçtiğiniz cam bölme sisteminin kısa sürede ofisinize montajını sağlarız.  Cam bölmeler Çağrı İnşaat üretimi için 8 mm ve 10 mm temperli emniyet camı (Lamine-Temperli – Rodajlı ) kalınlığı kullanır.

Cam Bölme Teknik Özellikleri:

  • 1-Cam duvar kalınlığı 8-12 mm
  • 2-Maksimum bölüm yüksekliği 4m
  • 3-Kapı panellerinin kalınlığı 8, 10, 12 mm
  • 4-Üst profil yükseklik / (daha düşük bir profile kullanılmadan) alt 40, 55, 100 mm
  • 5-Kapının Önerilen boyut 900 h 2300 mm
  • 6-Isıtmaya 26-36 dB

Cam Bölme Sisteminin Faydaları

  1. 1-Panel kapı veya cam kapı montajı yapılabilir
  2. 2-Elektrik sistemi, kablo kanalının sistem içinden geçebilir;
  3. 3-Cam -+ 5 cm Şeffafofis bölümleri sabitleme için profil gerekli değildir.Onlar bağlayan bölümden oluşmaktadır “ortak eklem” 2 mm – Teknolojik boşluk 0’dır. Cam bölme ve profilleri bağlayıcı olmadan ağırlıksız ve hafiflik hissi yaratır.

Cam bölmelerimiz yüksek güvenlik denetimleri altında üretilir. Kapılar şeffaf ya da ahşap olması bir sorun değildir. Ofisin her alanıyla mükemmel bir uyum içerisinde aydınlık bir görünüm sunar. Tüm bunlar tasarım aşamasında hesaplanır ve cam bölmeler kapıların açılıp, kapanma yönlerine göre tasarlanarak üretilip monte edilir.

Cam Bölmeler Nerelerde Kullanılır

Cam bölmeler hem en küçük hem de en büyük ofisler ve iç mekanlar için son derece uygun ve şık tasarımlara sahip olan sistemler olduğundan, dilediğiniz iç mekanda kullanabilirsiniz.

Cam Bölme Üretim Ve Cam Bölme Montajı Kaç Gün Sürer

Cam bölme sistemlerin montajı yapılacak alana bağlı olan bir üretim sistemine sahiptir. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında ortalama 50-100 m2 alana monte edilecek bir cam bölme sistemi 1 iş günü içinde tamamlanarak teslim edilir. Bu sistemler tek camlı cam cama ofis bölme sistemlerdir.

Cam Bölme Sistemleri İçin Ücretsiz Keşif Ve Danışman İsteyebilirsiniz

Cam bölme sistemlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için telefonla danışmanlarımızdan yardım isteyebilir ya da fiyat bilgisi için ofisinize bir ekip çağırarak fiyat bilgisi ve tasarım hakkında net bir bilgi edinebilirsiniz.