Tasarlamış olduğumuz duvar bölme sistemleri ses ve ısı yalıtımı yapılıp özel olarak geliştirilerek üretilmektedir.

Bölme Duvar Nedir Nasıl Yapılır ?

Çağrı inşaat güvencesi ile sizler için ofislerinize 25 seneyi aşkın zamandır dekoratif ve modern tasarlayıp bölme duvar sistemleri üretiyoruz. Çağrı inşaat güvencesinden emin olmanız için ofislerinizi ücretsiz bir şekilde ziyaret ederek alan değerlendirmesi yapıyor ve sizin için en uygun olan bölme sistemleri hakkında sizlere detaylı bilgiler veriyoruz. Tüm bunları yaparken sizin neler istediğinizi ve beklentilerinizi asla bir kenara bırakmıyoruz. Bizim için en temel ilkeler sistemlerin güvenliğe sahip olması ve sizin istekleriniz. Ofisiniz için iş verimliliğini arttıran, çok fonksiyonlu, her alanla uyumlu ve modern bölme duvar sistemleri tasarlıyoruz. Dolu, tümden cam, yarım camlı, cam cama veya modüler gibi daha birçok farklı seçeneklere sahip olan sistemlerimiz her ofis ve her alan için son derece uygundur. Cam yüzeylere istendiği takdirde kumlama işlemleri ile mat ya da yarı mat yüzeyler haline getirebiliyor ya da dilerseniz renkli cam seçeneklerinden bir tasarım oluşturarak özgünleştirebiliyoruz. Tasarımlarımız 80mm gibi ince bir alana sahip oluğundan ofis içerisinde alan kaybetme durumunuz söz konusu değildir.

Bölme duvar sistemlerimizde güvenliği sağlamak için üretilirken son derece hafif malzemelerden yararlanıyoruz. Bu şekilde binalarda ekstra bir yük oluşturmuyor ve bina tehlikesine meyil vermiyoruz. Hafif ve ince yapıya sahip olan bölme duvar sistemlerimiz hem büyük hem de küçük ofislerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ses yalıtımı sayesinde ortam rahatsızlığını ortadan kaldırarak çalışanlarınızın daha rahat olmasında size yardımcı oluyoruz. Isı izolasyonu sayesinde size dış hava koşullarından uzakta sakin ve verimli bir çalışma ortamı sunuyoruz.

Bölme Duvar Fiyatları

Bölme duvar sistemlerimiz uzun seneler boyunca herhangi bir çatlama ya da dökülme sorunu meydana gelmeden, ilk günkü görünümünü uzun süre koruyarak kullanılabilmektedir. Bölme duvar sistemlerimizin fiyatları, seçtiğiniz bölme sistemine, uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne ve bölme duvarlarda ekstra bir işlem uygulanıp uyarlanmamasına göre değişiklik göstermektedir. Fiyat analizi için danışmanlarımızın ofisinize gelmesini talep edebilir ve ofisiniz için hem en verimli hem de en uygun maliyete sahip olan sistemin belirlenmesini sağlayabilirsiniz.

Bölme Duvar Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Ofisinize uygun bölme duvar modelini seçin
 • Isı ve ses kontrolü iyi yapın daha sonra zaman kaybı yaşamayın
 • Alüminyum bölme duvar kalınlığı iyi seçilmeli aksi takdirde aşırı yükten dolayı ofisinizde istenmeyen kazalar yaşanabilir.
 • Camlar 4 + 4 düz cam veya lamine cam kullanın.
 • Cam montajı sonra profil ile camı sıkıştırmak için kalın fitil kullanın.
 • Kesinlikle ofis bölme yapılan sistem alüminyum olmalı galvaniz veya metal olmamalı.
 • Camlar kontrol edilmesi çizik kırık veya çatlak ürünler alınmamalı
 • Alüminyum bölme duvar renkleri yaptırabilirsiniz ancak en iyi model gri renkte olanlardır.
 • Bölme duvar yapacak firmanın kalite belgeleri var mı araştırma yapınız.
 • Firmadan daha önce yaptığı bölme duvar sistemleri referanslarını isteyiniz. Merdiven altı firmalara yaptırmayın
 • Sistemin kalite belgesini isteyiniz. Ayrıca sistem daha sonra sökülüp kurulur mu iyice araştırınız.