Bölme Duvarlar Hangi Alanlar İçindir?

Bölme duvar sistemleri ofisler ve evler için bir alanı bölerek bir ya da daha fazla alan yaratmak için kullanılan sistemlerdir. Son derece kullanışlı bir sistem olan bu yapılar toz tutmaz bir yapıya sahip olduğundan kullanışları da oldukça kolaydır. Bölme duvar sistemleri oldukça çeşitli kategorilerden oluşmakla birlikte hem evler için hem de ofisler için uygun tasarım ve model seçenekleri bulunmaktadır. Bölme duvar sistemleri ses ve ısı yalıtımına sahip olduğundan elde edilen alanın çok daha konforlu ve kullanışlı olmasını sağlamaktadır.

Bölme Duvar Nasıl Yapılır:
Yapılarınız için oldukça önemli yapı malzemelerinden biri olan bölme duvar yapılışına kaba inşaat sonrasında yapılan tuğla duvar çalışmasından sonra geçilebilmektedir. Ya da istenirse yapının içerisine tüm inşaat ve dekorasyon işleri bittikten sonra da özel olarak eklenebilmektedir. Ofisinize uygun bir şekilde düzenlenen bu sistemler ofislerinizin daha modern ve şık bir görünüm oluşturmanıza olanak sağlar. Taş

, cam ya da metal malzemelerden yapılan tavandan yere kadar inen ya da yarım bölme sistemleri seçenekleri ile oldukça geniş bir seçenek dahilinde sunar. Mevcut ofisleriniz için bölme duvar yenileme ve yeni kuracağınız ofislerde farklı çalışma alanları oluşturma işlerinde uzman kadromuzla sizlere bölme duvar konusunda yeni projeler hazırlıyoruz.

Bölme duvar sistemlerinin montaj süresinin kısalığı ve kullanımlarının uzun ömürlü olması, bölme sistemlerini oldukça ekonomik kılmaktadır. Modül, malzeme ve farklı renk seçenekleri ile ofislerinize değişik bir görsellik katar. Tüm bunlara ek olarak içerisinde bulunan ısı yalıtımı sayesinde bulunduğu ortamın nem dengesini korur. Mekanlarınız için konforlu çalışma alanları sağlar. Dilerseniz ofisiniz ya da eviniz için bölücü panel görevinde de kullanılabilen bölme sistemleri tamamen size özel olarak kullanım amacınıza uygun bir biçimde tasarlanmaktadır. Sizde eviniz ya da ofisiniz için bölme sistemlerinden yararlanmak istiyorsanız daha detaylı bilgi ve fiyat detayları için ekibimize iletişime geçebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir