Bölme Sistemlerinde Kalite ve Hizmet Güvencesi

Ofis bölme sistemleri dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Üretim aşamasında gerekli yalıtım ve güçlendirme işlemlerinden geçen cam duvar bölme sistemlerimiz ürün güvenlik testleri yapılmadan montaj ekibine teslim edilmez. Ürünlerin güvencesi markamızın kalitesi altındadır. Çağrı inşaat firması olarak yirmi beş senedir hizmet vermekteyiz. Alanında en yenilikçi ve en iyi mühendis ve mimarlardan geliştirilmiş kadromuz sayesinde ürettiğimiz ürünleri hem olabildiği kadar kullanışlı hem de standartların üzerinde bir dayanıklılıkta üretmekteyiz. Ürünlerimiz son teknolojiye uygun olarak geliştirilerek üretilmektedir. Güvenliğiniz ve beğeninizi her şeyin önünde tutarak size her zaman tam bir hizmet sunabilmek için montaj sonrasında, taşınma veya bölme ekleme ve çıkarma işlemlerinizde de size gerekli hizmet desteğini sağlıyoruz.

Üretmiş olduğumuz ofis bölme sistemleri uzun yıllar boyunca hiçbir sorunla karşılaşmadan kullanabileceğiniz yapılardır. Tüm ofis bölme sistemleri tozu ve kiri üzerinde tutmayan son derece hijyenik malzemelerden üretilmektedir. Cam bölme sistemlerimizden alüminyum bölme sistemlerimize kadar hepsi nemli bir yardımıyla, detaylı temizlik ürünleri ve ovalama gerektirmeden kolaylıkla temizlenebilmektedir. Ofis bölme sistemlerimiz özel yalıtımlarla güçlendirilmektedir. Isı ve ses yalıtımı tüm ofis bölme sistemlerimizde mevcuttur. Dışardaki hava kaç derece olursa olsun

, ofis içerisindeki yaşamınızın bundan etkilenmemesi için özel ısı yalıtımlı bölme sistemleri geliştirdik. Ses yalıtımımızı güçlendirerek sadece dışarıdan gelen sesleri değil aynı zamanda ofis içindeki diğer sesleri de geçirmeyerek çalışanlarınızın dikkatinin dağılmaması için elimizden geleni yaptık.

Ofis bölme sistemlerimiz 4mm ile 8mm inceliğe sahip sistemlerdir. Bölme sistemlerinde hafif materyal kullanarak binada ya da tavanda daha fazla yük oluşturmadan, daha fazla bölme sistemine sahip olabilirsiniz. Ya da dilerseniz boş alanları çalışanlarınızın daha ferah bir ortamda çalışmasını sağlayarak değerlendirebilirsiniz. Sizlerin tüm ihtiyacını düşünen ekibimiz bölme sistemi yaptırmak istediğiniz takdirde ofislerinize ücretsiz inceleme ziyareti gerçekleştirerek, hangi sistemin daha uygun olduğu konusunda detaylı bir analiz raporu çıkararak size sunmaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir