Ara Bölme Sistemlerinin Tasarımları

Alüminyum ara bölme sistemleri ofislerde ve evlerde rahatlıkla kullanılabilen sistemlerdir. Bir alanı ikiye ya da daha fazla birime bölerek daha fazla kullanılabilir alan yaratmaya yaran ara bölme sistemleri özellikle ofislerde sıklıkla kullanılmaktadır. Çalışanların mahremiyetine önem veren işverenler, çalışanların rahat bir ortamda konforlu bir iş sürdürebilmesi amacıyla ara bölme sistemlerinden sıklıkla faydalanırlar. Çağrı inşaat grubu olarak üretmiş olduğumuz ara bölme sistemlerinin hepsi demonte yapıda üretilmektedir. Son dönemlerde daha kullanılır olan demonte ürünler, kolay kurulumu ve kolay çıkarılabilmesi sayesinde sizlere birçok kolaylık sağlamaktadır. Ürünlerin demonte olarak üretilmesi ofis planlamasında değişiklik yapabilmenizi ya da ofisinizi taşıdığınız zaman ekstra olarak bir bölme sistemine para harcamamanızı sağlamaktadır.

Alüminyum ara bölme sistemlerinin hepsi son derece dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Ara bölme sistemleri istenirse tavandan yere kadar, istenirse de yerden belirli yükseklikte üretilebilmektedir. Hangi sistemi seçeceğiniz tamamen sizin zevkiniz, ofis tasarımınız ve iş alanınıza bağlı olarak değişim göstermekte olup her sistemin fiyatı kendi içerisinde üretim yapılacak materyale ve kaç adet bölme sistemi üretileceğine göre farklılık göstermektedir. Ara bölme sistemleri edinmeden önce hangi sistemin sizin iş alanınız için uygun olduğuna dair fikir edinmek isterseniz, sizler için sunmuş olduğumuz ücretsiz ofis analizi hizmetimizden bizleri arayarak yararlanabilirsiniz.

Ofis analiz hizmeti uzman ekiplerimiz tarafından verilmekte ve hiçbir şekilde ek ücret talep edilmemektedir. Sunmuş olduğumuz analiz hizmeti tasarımcılarımızın sizin için hangi sistemi nasıl tasarlaması gerektiği hakkında onlara ışık tutmaktadır. Ara bölme sistemleri uzman ve yenlikçi tasarımcılarımız tarafından tamamen size özel olarak tasarlanmaktadır. Öznelliğin sizin için ne kadar önemli olduğunu bilen firmamız standart yapılardansa kendinizi rahat hissedeceğiniz ofis tasarımınızla uygun ara bölme sistemleri tasarlamaktadır. Alüminyum ara bölme sistemleri ince ve dayanıklı yapılardır. Hem binada ek bir yük oluşturmaz, hem çok fazla yer kaplamaz, hem de uzun seneler boyunca rahatlıkla kullanılabilirler.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir