Ofis Bölümleri ve Cam Sistemleri

Ofis bölme sistemleri ve çıkarılabilir ve tekrar kullanılabilir oldukları için en iyi çözümdür, her türlü elektrik tesisatını içine gizleme kolaylığı, ortamın ergonomisini ve dekorasyonunu korur.

Ofis bölme karma veya tamamen camlı modüllere sahip ofis bölmeleri, sunta panelleri destekleyen zeminden tavana kadar alüminyum profillerin hafif bir iç yapısından oluşur. Doğal ahşap kaplama veya lake MDF ile kaplanmış, tek veya çift kapılı ve 1 veya 2 camlı çerçevelerle donatılmış melamin kaplama, yapılabilir.

Ofis bölme kör alanlarında, sistemin akustik ve termal performansını iyileştirmek için çift panel arasında taş yünü ile doldurulmuş bir oda oluşturulur.

Çift cam bölmeye, çok çeşitli yüzeylere sahip yatay alüminyum çıtalardan oluşan bir perde takılabilir.

Man Ofis 45 yılı aşkın bir süredir cam bölme üreticisidir, deneyimimiz ve profesyonelliğimiz müşterilerimize bize önerilen her proje için en iyi garantiyi vermektedir.

Ofis tasarımındaki yeni trendler, çalışma alanlarının konforunu arar, cam bölmeler, mekanların parlaklığını kolaylaştırmak ve sağladıkları görüş genişliği için iyi bir seçenek haline gelmiştir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir