En İyi Ofis Bölme Sistemleri

1975’ den Günümüze Manofis Farkı

Manofis, 1975 yılında İstanbul’ da kurulmuş köklü bir firmadır. İlk başlangıç hikayesi cam bölme ve alüminyum doğrama imalathanesi olarak ortaya çıkmıştır. 1975 yılından günümüze kadar gelinen süreç içerisinde ana üretim tesisi ve fabrikası ile oldukça geniş bir alana yayılmıştır.

Yapmış olduğu duvar bölmenin aynı zamanda imalatını da üstlenmekte olan firma, kaliteli işler çıkarmaktadır. İmalathanesi şuanda Hadımköy Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikadan oluşmaktadır. Bu fabrikada 150 ye yakın çalışanı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra İstanbul üzerinde de imalathaneden çıkan duvar bölme ve cam bölme ürünlerin satış noktası bulunmaktadır. 50 ye yakın satış noktası ile ürünlerin satışı ve montajı yapılmaktadır. İstanbul ve çevresine yayılmış olan bu satış noktalarında ofislerinize şık tasarımlar yaptırmanız için sürekli güncel olarak tutulmaktadır. Ayrıca yirmiye yakın olan Servis Merkezi de ofis bölme sistemleri ile karşılaşılan herhangi bir sorunda yardımcı olmak için iletişime hazırdır.

Man ofis yurt içerisinde eve yurt dışarısında vermiş olduğu hizmetler ile 44 yılı geride bırakmıştır. Yarım asıra yaklaşan bu tecrübe ile kaliteli ürünlerin bir numaralı adresi olmuştur. Yurt içerisinde İstanbul ve çevresine vermiş olduğu hizmetler ile kaliteli ofisler ve dayanıklı malzemeler ile çalışmalarını sürdürmüştür. Yurt dışında yaptığı çalışmalar ise Avrupa’ nın bütün ülkelerini kapsamaktadır. Avrupa’ ya ofis bölme ürün ihracı yaparak ülkenin ekonomisine de katkıda bulunmaktadır. Hem şirketlere hem de ülke ekonomisine katkıda bulunan Manofis uzun yıllardır iş istihdamı da sağlayarak ticaret hayatını başarılı bir şekilde yürütmektedir. Bu sayede oldukça başarılı projelere imza atmış ve çok ünlü firmalar ile çalışma şerefine erişmiştir. İstanbul ve çevresinde ayrıca da Avrupa’ nın birçok ülkesinde Konutlarda, ofis ve iş yerlerinde, karışık kullanım olan binalarda, otel vb. yapılarda ofis bölme sistemleri ve duvar bölme sistemleri konusunda bir fark yaratan Manofis aynı zamanda üretimi yapmış olduğu malzemeleri kullanmaktadır.

www.manofis.com farkı ile Manofis bölme duvar sistemleri ve ofis bölme sistemlerini son teknoloji ile sunmaktadır. Bu sayede müşterilerine uygun ve çalışma alanlarına uygun özellikte bölme işlemi gerçekleştirilmektedir. Sizler de site üzerinde yer alan iletişim numaralarından firma ile irtibata kolaylıkla geçebilirsiniz.

bölme duvar
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir